NIONEX a.s.

Kariéra

Nabídka pracovních pozic Nionex a.s.

Společnost Nionex a.s. je ryze česká, dynamicky se rozvíjející společnost působící v oblasti energetiky a v souvisejících odvětvích.

Aktuálně hledáme vhodné uchazeče pro výběrové řízení na následující pozice:

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Pracovní náplň:

  • vedení elektromontážních zakázek
  • sledování nákladů
  • zajištění subdodavatelských činností
  • kontrola kvality prováděných prací
  • jednání s klienty

Požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání elektrotechnického zaměření
  • praxe v řízení elektromontážních zakázek VVN výhodou
  • zkušenosti s řízením kolektivu výhodou
  • profesionální znalost práce na PC
  • řidičský průkaz sk. B
  • místo výkonu práce Plzeň – možné vyjížďky na zakázky služebními vozy

Nabízíme:

  • zajímavou práci v prosperující společnosti na plný úvazek
  • dlouhodobou spolupráci
  • pružnou pracovní dobu
  • pravidelná odborná školení, zvyšování kvalifikace
  • motivující finanční ohodnocení
  • práci v kolektivu
  • služební telefon
  • zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na životní pojištění, výkonnostní odměny)

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem:

  • e-mailem na adresu pavla.randova@nionex.cz
  • poštou na adresu Nionex a.s., Pavla Randová, Bolevecká 1063/11, 301 00 Plzeň

ELEKTROMONTÉR / MONTÉR

  • elektromontážní práce na rozvodnách VVN, VN a NN v rámci celé ČR

Požadujeme:

  • min. SOU v oboru elektro nebo v oboru zámečník
  • praxe v elektromontážích výhodou
  • pracoviště celá ČR (čtyřdenní montážní týden)

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • hodinovou mzdu
  • proplácení přesčasů
  • stravné

V případě zájmu o výše uvedenou pozici zašlete svůj strukturovaný životopis spolu s průvodním dopisem e-mailem na adresu nionex@nionex.cz, v předmětu uveďte název pozice, nebo poštou na adresu Nionex a.s., Bolevecká 1063/11, 301 00 Plzeň 1